голі пісі дівчат

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » голі пісі дівчат » Новый форум » фото пихв


фото пихв

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Коли я приїхала до Москви вступати до університету зі свого Захолупенска, мені було вісімнадцять. Нічого особливого, звичайна провінціалка з довгими, світло-русявим волоссям, блакитними наївними очками, великими грудьми і вічної посмішкою. Перший день у новому закладі я пам'ятаю відмінно: всі вирядилися красиво і модно, з навороченими мобільниками і стильними штучками. Я ж приперлася в спідниці трохи нижче коліна, білій блузці та ще більш тупий жилетці, яку змайструвала мені мама перед самим від'їздом. Фарбуватися я не вміла, тому тільки тепер я розумію, як безглуздо виглядала темно-червона помада у поєднанні з фіолетовими тінями і білою блузкою на дуже блідому обличчі. Коли я увійшла до приміщення, постукуючи маленькими каблучками своїх старомодних чорних туфель, хтось, а згодом виявилося, що ця була зірка всього факультету і мрія всіх хлопців Ліза, приснув, голосно шепнула сусідки по парті, "Ще одне опудало з Зажопінска! " Як я з'ясувала пізніше, опудал нас було тільки троє на весь курс, включаючи мене.
     Через тиждень всі зрозуміли, що я, навіть будучи наївною дурепою, дуже веселий і приємна людина, і зі мною стали звертатися, як з людиною. А ще якось відразу ж мені дали кличку "недосвідчених". Тоді я ніяк не могла зрозуміти чому, а зараз я, здається, розумію ... Я відразу сподобалася Андрію, одному із самих кльових хлопців. Я, наївна дурепа, відразу подумала, що це любов, почала малювати в головці гарне весільне плаття, потім маленьких красивих діток і шикарну квартиру в центрі Москви (батьки в нього були багаті), а потім і як ховають нас разом, ось воно яке для мене було, щастя ... А він? А він досить гарно залицявся, часто дарував квіти і зворушливо цмокав в щічку, вітаючись і прощаючись, коли ми почали зустрічатися. А потім він перестав чмокати мене в щоку і одного разу, зустрівши мене в універі вранці, засмоктав при всіх.
     Цілуватися я, ясна річ, не вміла, тим блее так довго і при всіх-загалом, для мене відкрився новий світ, і мене навіть перестали називати "недосвідчених" після цього. А як-то у нас була вечірка, і ми з Андрієм теж пішли. Протанцювали весь вечір, і він все пропонував мені випити. Врешті-решт я випила цілу пляшку пива, хоча, якщо порівняти з тим, скільки пили решта, це не в рахунок. Все одно я була напідпитку й голова в мене не дуже-то добре тямила ... І, ясна річ, за сценарієм ми поїхали до нього додому. Я довго сопратівлялась, коли він стягував з мене кофточку і ще більше, коли спідницю. Але коли справа дійшла до трусиків, я зміряла і віддалася йому, втративши невинність у свої вісімнадцять. Болі не було, крові теж. Було тільки стрьомно і страшно спочатку, а потім щось гукнув і захотілося ще, ще, швидше, швидше ... А потім-мій гучний крик від якогось божевільного, незвично сильного відчуття радості і насолоди. І-через кілька секунд-струмінь теплої, в'язкою, білої рідини мені на живіт і в розбещенні кицьку.
     Ніяких думок. Порожнеча. А потім він різко голі пісі дівчат розвертає мене і вставляє член мені в попку. З п'яні, забуває про моїх відчуттях, і забуває, що для моєї дівочої попки це велике випробування. Вазеліну немає. Крему теж. Просто знаходять плескає членом по животу, збираючи залишки тягучою сперми, і вставляє. Повільно, тому що без змащення, і грубо, тому що п'яний. Я кричу, намагаючись відсунутися, але він сильніший, до того ж-зверху, і я змиряються з товстим грамілой, надривним мені анус. А потім я відчуваю дроблю в попку і невелика напруга, і-поштовх, а потім тепла струмінь заповнює мені попу до країв. Далі ми обидва відрубує, а прокидаюся я від того, що він штовхає мене в бік, кажучи:
     -Давай швидше звідси, предки з години на годину прийдуть!
     Недовго думаючи я одягаюся і йду до себе. Страшно болить голова. І жопа. Я ледве йду. Приходжу до себе в кімнату й села, пропускаючи заняття. Проходить близько двох-трьох днів, і мене чомусь сильно нудить. Як раз тут у мене трапляється шок-адже ми не оберігалися взагалі ніяк, а я добре пам'ятаю, як мені в кицю вливалася сперма. Шанси-50 відсотків. Кидає в дрож. У голові швидко метаються слова: "Освіта ... робота ... сім'я ... діти ... аборт ... що робити ... Андрій ..." Я дзвоню йому, але його немає вдома. Біжу в аптеку, морщачись від болю в анус, купувати тест на вагітність. Проходжу його мільйон разів, все ніяк не второпаю. Начебто так. Всі симптоми. Дзвоню Андрію, він подімает трубку.
     -Ало?
     -Андрюшенька, це я !!!!- кричу я в трубку.
     -Ааа, привіт, це ти. Ну че, як ти? Ти вже пробач, якщо я так тебе ... в жопу тоді ... якщо ти щодо цього ... щас че-то соромно стало. Але я тебе люблю, котик. Просто, знаєш, по п'яні ... та й збудження переважила ...
     -Андрій, я вагітна,-вже плачу я.
     Хвилинна пауза. Потім зітхання.
     -Ну, треба було думати.
     -Це що, хочеш сказати-моя вина?
     -Звідки я знав, що ти не п'єш таблетки? І що у тебе перший раз взагалі? Про такі речі заздалегідь попереджати треба!
     -Ти змусив мене лягти під тебе!
     Знову мовчання.
     -А що я можу зробити? Народжуй.
     -Як же моє навчання-заходжу я.
     -Значить ніяк. Кожен з нас отримує те, що призначене. Нічого, народиш здорово малюка. У 18 це не проблема. Я плачу і кидаю трубку. Значить йому все одно. Через тиждень я йду до лікаря, і з'ясовується, що я не вагітна, а просто сильно застудилася. Страх йде. А от біль-ні. Андрій, дізнавшись цю новину, знову починає бігати за мною, івіняться, намагається затягнути в ліжко знову. Але я його посилаю. Який він улюблений після всього цього. Що ж стосується мене, то я вивчила свій перший урок цієї нової, неіведанной, і жорстокого життя. Вивчила на відмінно.

0

2

0


Вы здесь » голі пісі дівчат » Новый форум » фото пихв


создать форум