Ну добре.
     - От і чудово, роздягайся і вставай на той подіум.
     - А навіщо роздягатися? Це обов'язково?
     - Звичайно дурненький. Давай не соромся.
     - А я і не соромлюся. - Звичайно це було не правдою, але я переборов себе і пішов до подіуму. Так я не поспішаючи роздягся і прикрив своє гідність руками. Олена принесла яке то речовина схоже на глину і металевий каркас, що нагадує скелет людини. Потім вона подивилася на мене, на мої руки закривають мої геніталії і засміялася. Моє обличчя стало червоним від сорому і я прибрав руки. Олена подивилася на мій член і посміхнулася, а я все червонів.
     - Постав руки на пояс.
     Я послухався. Де то пів години вона ліпила мене і ми іноді перекидались кількома фразами.
     Потім я не витримав і сказав:
     - Льон, я втомився.
     - Ну підемо посидимо, вип'ємо.
     я не став одягатися, так голим і пішов за стіл. Ми випили, поговорили і Олена сказала:
     - Ну все перепочив, пора за роботу.
     Я знову встав на подіум і мабуть через випитого не міг стояти рівно. Олена підійшла до мене, провела своїми руками за моїми плечах, по животу і розгорнула мене трохи бік. На мені залишилися сліди від глини. Мій член відразу відреагував на її ніжні дотики і відразу встав.
     - Ось так набагато краще - сказала вона, подивившись на мій стоїть член. Я зовсім не збентежився, мабуть від випитого алкоголю. Вона ще годину ліпила мене. Потім вона підійшла до мене і поцілувала мене. Я поцілував її у відповідь. Мої руки ковзнув по її тілу, вивчаючи кожен сантиметр її прекрасного тіла. Її руки у відповідь почали рухатися по моєму тілу, залишаючи після себе сліди глини. Я взяв її на руки і поніс до дивану, акуратно поклав і почав роздягати і незабаром ми обоє опинилися без одягу. Я поцілував голі пісі дівчат її в губи, потім в шию, далі Були грудей, які я м'яв у своїх руках. Живіт я пропустив і відразу кинувся до її заповітної печерки. Моя мова пробрався всередину і вона простогнала у відповідь. Член мій розпух від напруження. Тут вона відсторонилася і сказала:
     - Лягай.
     Я покірно послухав її і ліг, а вона спустилася до мого члену і взяла його в руку. Спочатку вона ніжно провела по ньому мовою, а потім взяла його в рот. Я відчув, як мій член занурюється в тепло її рота. Вона почала смоктати у мене і злегка подрачівать мій член своєю рукою. Я майже скінчив у рот, але відсторонився від неї і поклав її поруч собою і забрався на неї. Направив свій член в неї і ввійшов, спочатку я увійшов на половину, а потім і засунув свій член на всю довжину. Диван під нами заскрипів, але нам було все одно. Вона рухала своїм тазом на зустріч мені, ми рухалися в одному ритмі і здавалося, що наші серця б'ються в унісон. Незабаром Ми закінчили, обтерла якийсь ганчіркою і поснули. Прокинувся я годині о дванадцятій. Олена сиділа на стільці і ліпила скульптуру, незакінчену вчора. Майже все моє тіло було в глині. Я вмився, як зміг, в раковині. Забралися, ми розійшлися по домівках. Я написав їй листа, потім на мило, але вона не відповіла: