Добре, давай - відповів я.
     Ми вийшли з кафе, голова трохи гула від випитого пива. З мобільного я зателефонував матері і сказав, що сьогодні не прийду. Погода була чудова і ми вирішив прогулятися небагато. Я взяв її за руку, а вона не висмикнула її і продовжила що то там розповідати. Гуляли ми довго, поки вона не сказала:
     - Ось і все, ми прийшли.
     Ми стояли поруч із невеликим двох поверховою будівлею. Ця споруда не дуже нагадувала житловий будинок.
     - Ти тут живеш? - Запитав я трохи здивовано.
     - Ні, це майстерня моєї мами, вона в мене скульптор. Ми можемо поспілкуватися тут, там є стіл і диван.
     - Добре, пішли.
     І Лена відкрила двері і ввімкнула світло. Приміщення виявилося досить великим і по ньому скрізь були розставлені скульптури. Вона не збрехала, в кутку виднівся голі пісі дівчат невеликий стіл і досить великий диван. Так ще був музичний центр, трохи посуду і електричний чайник. Напої та закуску ми виклали на стіл і включили музику. Поки Олена що то там готувала, я пішов дивитися скульптури, зроблені її матір'ю.
     - А у твоєї мами талант. Мені дуже подобатися.
     - Насправді, тут не тільки мамині роботи, ще й мої, я теж трохи ліплю.
     - Правда? А які саме.
     Тут вона показала мені свої роботи. Вони були напрочуд чіткими, на них було накреслено кожна деталь. Я похвалив її і ми пішли за стіл. Трохи випили, поговорили. Алкоголь почав давати в голову, тут вона сказала:
     - Мені дуже хочеться тебе зліпити.
     - Не кажи дурниць, мати свій власний пам'ятник ще за життя? Я не гідний.
     - Ну будь ласка, ти дуже гарний, у тебе ідеальні риси обличчя.