Після випівона ми вчотирьох хлопцями пішли в парилку. Прийнявши перший пар я відразу відчув себе добре. Випита горілка приємно розлилася по тілу, я остаточно перестав шкодувати, що вибрався з общаги. Вийшовши з парильні ми пірнули в басейн, скинувши з себе простирадла. Хлопці один-одного не соромилися, але девченки НЕ пешілі наря разом з нами. Тільки одна з дівчаток, одягнувши купальник зважилася поплескатьсяс нами у воді. Вибравшись з басейну я вирішив випити ще трохи, після чого знову пішов грати. Цього разу мені дістався більш вмілий суперник, Але, оскільки граю я добре, я виграв і у нього, навіть з урахуванням випитого спиртного. Повернувшись до зали, я присів на диван, щоб покурити сигаретку. Поруч зі мною присіла Юлька і ми почали базікати про студентське життя. Юлька, з мокрим волоссям була диво як хороша. Одягнена в злегка мокру простирадло, сквозькоторую проглядали корчневие соски робила її ще більш привабливою. . Я відразу відчув ворушіння в паху.
     Докуривши сигарету я пішов в парилку. Зайшовши всередину, зі світла я розгледіти, тільки що на двох полицях лежать дві дівчини. Я зешел і присів скраю. Обидві вони лежали на животах і були абсолютно голими. одна з них підняла голову, побачивши мене, вона сором'язливо голі пісі дівчат прикрилася простирадлом і вийшла з парильні. Друга окинула мене поглядом, але залишилася лежати не відреагувавши. У мене почав проступати піт і вставати член одночасно. Треба зізнатися, що попка у дівчини була дуже навіть. Через деякий час вона підняла голову, і немногхо хриплуватим голосом попросила мене намазати її медом. Я, природно, погодився. Почавши розмазувати мед з баночки по її спині і ногах. Я трохи соромився торкатися її попки. Однака вона сама попросила змастити скрізь. . Піднімаючись вгору по ногах я дійшов до апетитних сідниць, і акуратно, обертальними рухами почав втирати мед в її оксамитові сідниці. Дівчинці такий масаж явно був до душі. Вона приємно мукала, особливо, коли я масовано її стегна. Поступово втирання переросло у повноцінний масаж всього тіла. Вона попросила не зупинятися і злегка розсунула ноги. Горілка вдарила в голову і я рассмелев, почав продвігатьсявсе вище. Дійшовши до промежини я, як би випадково, почав тикатися туди пальцями. Трохи провівши вказівним пальцем по статевих губ, я почув, що вирвався з губ дівчини стогін.