Вставши з дивана ми попрямували до кімнати. Одна з них була знову порожня, але постіль була неабияк пом'ятий. Я ліг на ліжко, зверху на мене видерся Оксана. Вона почала свої ласки повільно, облизуючи мене і спускаючись зверху вниз. Діставшись до члена вона взяла його в рот і почала вміло обробляти. Але не довго. Піднявшись наді мною, вона не злякавшись його розмірів повільно на нього опустилася.
     - О-о-о вирвалося з її горла і вона люто почала соватися по мені до ніг. Усередині влагаліше щільно облягало мого дружка. Мені було дивно комфортно всередині цієї дівчини. Перевернув її на спину, ліг зверху і підняв одну ногу вгору. Насилу почав рух в її печерці.
     - О.. Так, Макс, який ти класний. . Блять. . Я б трахалась з тобою все життя - вирвалося з її горла. Трахни мене в зад! Будь ласка.
     Я здивовано на неї подивився. Справа в тому, що я ніколи не мав нікого в зад. Мені здавалося, що з-за великих розмірів члена, мені туди вхід закритий. Однак, Оксану мабуть це не надто хвилювало. Вона стала на коліна до мене задом. Набравши трохи слини в рот я плюнув їй на задню дірочку. Полсен чого почав повільно проштовхувати член в анус. Поступово я увійшов на підлогу довгі і відчув, що далі не зайду. Я почав поступовий рух назад-вперед. Ух, як же там тісно і класно. Я почав рухатися швидше, Оксанини голі пісі дівчат стогони услілій і переросли у відверті крики. Я боявся, що нас услишут за стіною. Через хвилину я почав спескать їй прямо в очко. Оксана без сил звалилася на ліжко, я впав поруч і почав спостерігати, як з її розслабленого очки витікає сперма. Вийшовши з кімнати я пішов в душ, щоб помитися. Вийшовши з душової я прийняв ще трохи на груди, після чого закурив знесилений ...
     Коли вранці ми розходилися в метро, я попращался з хлопцями і обмінявся з Оксаною телефонами. Ми вирішили, що будемо ходити в сауну регулярно раз на місяць. Так що, далі буде.