Не переживай, я акуратненько. Ти розслабся.
     Смрівшісь вона відкинулася тому. Член був добре змазаний її слиною і я почав поступово просуватися ... Він напрочуд легко проник у її, не таку вже й маленьку дірочку. Однак Коли я дійшов до матки - Юлька почала покрикувати і вчепилася в мої сідниці кігтями. я продовжував відчайдушно таранити її промежини. Насолодившись мімміонерской позою, я попросив її стати раком і взунул їй вже позаду. Гучні ляскаючі звуки рознеслися по камнате. Раптом двері відчинилися, і в проході з'явилася моя знайома з парильні. Мабуть вона шукала мене скрізь.
     - Нічого собі, кинули мене і трахаються тут - трохи ображеним голосом сказала вона. підійшовши, вона притулилася до мене ззаду і почала гладити мої сідниці. Юлька, здавалося, її не помітила. Вона вся віддалася трах. Незнайомка не могла залишатися беучастной, вона раздвнула мої сідниці і засунула туди один пальчик. . Цього мені було досить, я відчув, що кінчаю.
     Витягнувши член з Юльки я сдела пару рухів рукою ... і почав спускати ... Треба зізнатися, що в мене був досить великий період без сексу, і тому сперма хлинула з мене скаженою струменем. Моя незнайомка з парильні підставила руки і дивилася зачароване, як з головки вихлюпується поштовхами біла рідина.
     - Нічого собі ти зарядив - розсміялася вона.
     Піднісши руки до рота, вона спробувала сперму на смак ... лизни мовою. Після чого вийшла з кімнати помити руки. Юлька валялася на ліжку без сил.
     Я вийшов з кімнати і сів на диван, закурив цигарку. Поруч зі мною сиділа одна з дівчаток і потягувала коктейль з пляшки. Светки ніде не було. Я вирішив знайти її і пішов в парилку. Там на поках сиділо чоловік 5, серед них була і Леська.
     - Максе, заходь, тебе десь носить?
     - Та я тут, не міг тебе знайти.
     Сівши поруч з Свєтку я включився в розмову. Коли ми дружно вийшли з парилки і стрибнули в басейн, я здивувався, що Свєтка і ще три девченки без сорому скинули з себе простирадла і пірнули з нами. Ми почали грати в кульку у воді. Під час гри, до мене підпливла одна з дівчаток і, як би випадково, торкнулася рукою моїх органів. Мій друже, незважаючи на втому, відразу  голі пісі дівчат  відреагував. Дівчинка подивилася на мене багатообіцяючим поглядом і повільно вийшла з води, продемонструвавши свій, досить пишний зад всієї компанії. Треба сказати, що я любитель пишенькіх дівчат. Трохи нахлюпавшися, я сказав, що піду покурю і теж виліз з води. Дівчинка палила на дивані. Я присів поруч і теж закурив.
     - Тебе здається Макс звуть? Я Оксана. - Здалося вона.
     - Дуже приємно. Не хочеш зіграти у більярд?
     - Дівчина посміхнулася і підсіла по-ближче. Однією рукою вона проникла під простирадло і взялася за мій орган. Жеребець одразу підскочив. Природно, паразв її своєю внушмтельностью.