Макс, відвернися на секунду - попросила вона.
     Я покірно одвернувся до стіни, позаду почувся сплеск води.
     - Можна повернутися?
     - Так, звичайно, - повернувшись я побачив її чарівні зелені очі, вона дивилася на мене злегка ніяково, але одночасно зацікавлено. Я підплив до неї.
     - Юль, я сподіваюся ми тебе не збентежили?
     - Та ні. . що ти, все нормально. . Це я не під час увійшла. . Пробач, здається обламала тобі кайф. Я засміявся ...
     - Так забий.
     Я подивився на її чарівні груди, Коро були нічим не прикриті.
     - Ти симпатична!
     - Спасибі, ти тільки зараз це помітив?
     - Ну, раніше я тебе роздягненою не бачив.
     - Макс, ти вибач, у тебе такий величезний. Я ніколи раніше таких не бачила.
     - Радий, що тобі сподобалося. . Можу спеціально для тебе показати ще раз. .
     - Ну, взагалі, я трохи соромлюся ... але, з задоволенням би подивилася. Підемо в кімнату відпочинку.
     Вибравшись з басейну ми завернули в простирадло і рушили у бік кімнат. У двох з них були закриті двері і слиалісь характерні стогони й звуки ...
     У третій виявилося вільно. Юлька сіла на ліжко і подивилася на мене вичікувально. Я скинув простирадло і підійшов до неї впритул. Мій дружок почав знову підніматися.
     - Ух ти! - Юлька взялася за нього двома руками, як за палицю. Я погладив її по голові. Юлька піднесла мого друга до губ і обережно лизнув головку мовою. Мені це сподобалося і подавшись вперед я відразу віддався її оральних пестощів. Треба зізнатися, що майстер голі пісі дівчат вона нікудишній, але намагалася як могла. Відчайдушно надрачивая член однією рукою, другою вона гладила мої сідниці. Пропустивши на мить член в горло, вона закашлялася і висунула його назовні. Я підняв її, і станув простирадло кинув на ліжко. Ліг зверху, і почав гладити її промежини, одночасно облизуючи і покусуючи груди. Вона вся текла і вся моя рука була в її соках. Взявшись за член рукою я направив його в промежину. Юлька підстрибнула.
     - Ти що? Порвати мене надумав? Він ніколи не увійде до мене.