голі пісі дівчат

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » голі пісі дівчат » Новый форум » голі дівчата 15 років фото


голі дівчата 15 років фото

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Нічого собі ти зарядив - розсміялася вона.
     Піднісши руки до рота, вона спробувала сперму на смак ... лизни мовою. Після чого вийшла з кімнати помити руки. Юлька валялася на ліжку без сил.
     Я вийшов з кімнати і сів на диван, закурив цигарку. Поруч зі мною сиділа одна з дівчаток і потягувала коктейль з пляшки. Светки ніде не було. Я вирішив знайти її і пішов в парилку. Там на поках сиділо чоловік 5, серед них була і Леська.
     - Максе, заходь, тебе десь носить?
     - Та я тут, не міг тебе знайти.
     Сівши поруч з Свєтку я включився в розмову. Коли ми дружно вийшли з парилки і стрибнули в басейн, я здивувався, що Свєтка і ще три девченки без сорому скинули з себе простирадла і пірнули з нами. Ми почали грати в кульку у воді. Під час гри, до мене підпливла одна з дівчаток і, як би випадково, торкнулася рукою моїх органів. Мій друже, незважаючи на втому, відразу відреагував. Дівчинка подивилася на мене багатообіцяючим поглядом і повільно вийшла з води, продемонструвавши свій, досить пишний зад всієї компанії. Треба сказати, що я любитель пишенькіх дівчат. Трохи нахлюпавшися, я сказав, що піду покурю і теж виліз з води. Дівчинка палила на дивані. Я присів поруч і теж закурив.
     - Тебе здається Макс звуть? Я Оксана. - Здалося вона.
     - Дуже приємно. Не хочеш зіграти у більярд?
     - Дівчина посміхнулася і підсіла по-ближче. Однією рукою вона проникла під простирадло і взялася за мій орган. Жеребець одразу підскочив. Природно, паразв її своєю внушмтельностью.
     Вставши з дивана ми попрямували до кімнати. Одна з них була знову порожня, але постіль була неабияк пом'ятий. Я ліг на ліжко, зверху на мене видерся Оксана. Вона голі пісі дівчат почала свої ласки повільно, облизуючи мене і спускаючись зверху вниз. Діставшись до члена вона взяла його в рот і почала вміло обробляти. Але не довго. Піднявшись наді мною, вона не злякавшись його розмірів повільно на нього опустилася.
     - О-о-о вирвалося з її горла і вона люто почала соватися по мені до ніг. Усередині влагаліше щільно облягало мого дружка. Мені було дивно комфортно всередині цієї дівчини. Перевернув її на спину, ліг зверху і підняв одну ногу вгору. Насилу почав рух в її печерці.

0

2

0

3

0


Вы здесь » голі пісі дівчат » Новый форум » голі дівчата 15 років фото


создать форум