Лосіни покривали і пізденку цієї красвіци. Ти тільки уяви: тонка тканина позначала кожну складочку її статевих губ. Як же мені хотілося провести руками по її принад, що до речі і станеться, але пізніше. А тобі це зробити нічого не заважає: спустися з її вузької талії на попку, ти відчуваєш яка вона м'яка і оформлена; проведи рукою по її щілинки, ти чуєш як б'ється її серце, вона ось-ось кінчить ... . Так, і ще росту вона була десь 175 струнка як антилопа і бажана як богиня Венера. Від такого видовища я очманів, мій член заворушився в моїх спортивних шортах і був готовий розірвати будь-яку перешкоду нехай навіть лосини ... У думках я вже оволодів нею. Не знаю бачила вона тоді, що я був просто на злеті, але тренуватися я продовжив з подвійним завзяттям. Я піднімав божевільні ваги, мої м'язи ставали як камінь, вени як повнокровні річки, а член продовжував стояти і навіть заважав, він як дитина вимагав нову іграшку, якій я був захоплений - душею, тілом і думками. На тлі всієї голі пісі дівчат цієї картини продовжувала тренуватися й вона: то махи ногами з обтяженням, то присідання, то: (при цьому її попка приймала всі можливі обриси, сиськи тряслися, а пізденка тужила в тісних трусиках) Ти прикидаєш наскільки я збудився!
     У спортзалі на моє щастя нікого крім нас двох не було, так що це був просто подарунок долі!
     - Здраствуй красуня - сказав я їй.
     - Привіт - сказала вона.
     Наше знайомство відбулася банально, як ти бачиш.
     - Не допоможеш - сказала вона, з радістю відповів я.
     Вона лягла на лавку для жиму штанги лежачи (взагалі для дівчини штанга це нонсенс 8-) я ніколи до цього не бачив такого, сама штанга не була важкою. І все одно для неї це був подвиг) Вона плавно опускала її до своїх грудей і піднімала, при цьому вона глибоко дихала (ааах. .. Аааа .... Ааах), а я стояв сзді і страхував її. До речі, її особа перебувала таким чином трохи нижче моєї промежини. Коротше, переводила мене чортиця як могла ... Але до траха було ще далеко. І ось я розумію, що настав момент, коли в її очах читалося, я не проти тільки зроби це красиво. Мій член тріумфував, впевнений, що в його голівці крутилися думки серйозніше, ніж