Я продовжував цілувати її руку, підключаючи до цього свою мову. Мені було дуже приємно водити мовою по її шкірі і відчувати зміна її дихання. Тут я вже сам став не витримувати, і торкнувся губами її щоки. Вона заплющила очі і стиснула мою руку в своїй. Я присунувся ближче і став водити мовою по її обличчю. Вона закрила очі, і тільки шумно дихала, намагаючись зловити мій язик своїм ротом. нарешті я припинив цю солодку для нас обох тортури і торкнувся кінчиком мови її губ. Вона вп'ялася губами в мої, і стала шалено кааться своєю мовою мого. Це було просто фантастично. Я став ритмічно, в такт нашого поцілунку стискати її руку, і вона відповідала мені почастішанням дихання.
     Коли, нарешті, ми розімкнули свій поцілунок, вона раптово обняла мене і почала цілувати мою шию. Ну хто після такого встоїть?! Моє дихання збилося, я відсунув рукою пасмо волосся, що прикривали вухо, і проник туди мовою. Я відчув, що її вушко пульсує, а її рука вистачає мій одяг у безладді. Я обійняв її і почав несамовито лоскотати язиком її вушко. Вона звивалася і стогнала, поки не стала покусувати мене за плече. У цей момент я відчув розряд подібний грозовий блискавки, і відчув, що мій друг в джинсах став пульсувати в такт із нею. Я повільно відпустив її. Вона була чудова! Вся розпатлана, і в очах тільки одне - несамовите бажання, котре вона стримує з останніх сил.
     - Підемо. . сказала вона одними губами.
     Не випускаючи моєї руки, вона встала з-за столу і повела мене в спальню.
     Приємний вечірній напівтемрява змінився нічний неприборканої темрявою, яка, втім, не створювала ніяких незручностей.
     Ми стояли обнявшись посеред кімнати, вона тримала мою руку, і наші губи знову зустрілися. Перед моїми закритими очима миготіли іскри, і час зовсім зупинилося ... Все моє істота перетворилася на пальці і мова, і її дотику мене дико порушували. Я з труднощами перевів подих і вп'явся мовою їй у вушко. Вона застогнала, і стала звиватися. потім її рука взяла мою руку і приклала до вже напівоголеної грудей. Я пестив пальцем її сосочок, а іншою рукою гладив її спину. Вона шумно дихала, покусуючи мене за плече. Потім я відірвався від її вушка і вп'явся в її сосочок. Вона стала погойдуватися і постановити в такт моїм рухам мови, голі пісі дівчат який досліджував її прекрасний сосочок. В цей час моя інша рука ніжно гладила її в районі стегон, підбираючись круговими рухами все ближче до того самого потаємного.
     Вона звивалася і стогнала в голос, цілуючи мене. Коли я наблизився до її трусиків, моя рука на відстані відчула тепло. Я став обережно пальцями торкатися її трусиків ... Як же мене збуджують мокрі трусики! Вона рухалася в такт моїй руці, яка гладила крізь тонку тканину її губки і клітор. У той час вона своєю рукою стала погладжувати мого друга через джинси, і я став рухатися у такт її рухам. Після цього я зірвав з неї одяг, нічого не пам'ятаючи отстрасті, що охопила мене.
     Вона розстебнула джинси і стала судорожно гладити мого друга через труси. Потім ми зірвали з себе все, що можна і впали на ліжко. Я цілував все, що потрапляло під мої губи, спускаючись все нижче і нижче. Нарешті, моя мова проник до неї в печерку, вона голосно застогнала і стала швидко рухати