Сьогодні явно не мій день.
     Запізнився на автобус, він по дорозі зламався, запізнився на залік, і ... звичайно ж, попався квиток, якого не вчив ... Ессесно, препод запалила з шпорою ... Блін, ненавиджу такі ситуації! Навіть незважаючи на моє вельми оптимістичне сприйняття життя, сьогодні явно не мій день.
     Сідаю відповідати. Намагаюся прикрити напівсонним поглядом повна відсутність ознак знань по темі в очах. Але препод, хоча і молода, але у цій справі поднаторенная - відразу помітила. У результаті, залік не зданий, призначено час перездачі. Спасибі, що хоч у відомість не поставила ... Розмірено вдихаю і видихаю повітря, вирішую спробувати домовитися.
     Я знав, що нічого не вийде ... але щоб ТАК ... Ні, сьогодні ТОЧНО не мій день. Вобщем, вона мене трохи не викинула за шкірку геть з аудиторії. Напевно, викинула б, якби я сам не вилетів з неї кулею.
     Ну що ж, негативний результат - теж результат. Іду по вулиці. Осінній пейзаж, підсвічений пастельними тонами заходу не може не заворожувати. Я стою посеред всього цього хороводу фарб, намагаючись зловити й увібрати в себе те невловиме відчуття каой-то світлого смутку, коли бачиш в'янення природи ... Тонкі промінчики світла відбиваються від шибок, і висвітлюють всі на вулиці, утворюючи химерні візерунки. Я неквапливо йду по вулиці, стискаючи в руці один з нечисленних поки жовтого листя. Дерева, початківці одягатися в жовте плаття, здавалося, похвалалісь нарядом один перед одним, і, немов, квапили Осінь скоріше виткати їм золотисті і багряне вбрання. Піднявся легкий вітерець і закрутив цілий хоровод маленьких листочків ... і тут, як на зло, дзвонить сотик. Номер невідомий. Знімаю трубу. Приємний жіночий голос. Так. Зрозуміло. Мій шановний, немає, шановна, викладач, щойно завалив мене на заліку (і заслужено мені), просить на допомогу мою голі пісі дівчат грубу силу для перетягування до неї додому 10 пачок паперу. Звичайно, я погодився! Через хвилину я був в інституті. Вона, моторошно бентежачись, вказала поглядом на спочивають у темряві знайомі зелено-білі упаковки "світлокопії". Я підійшов до перев'язаним стрічкою по 5 упаковок і взяв їх у руки. Показуйте дорогу, і ходімо швидше, міс.
     Ми вийшли з інституту і пішли у бік площі. До мене знову повернулося осінній настрій, і на моє обличчя повернулася посмішка. Вона це помітила і теж посміхнулася. Ось, нарешті, і будинок. Живе досить близько, добре їй.
     Ми увійшли в будинок. Вона відкрила ключем квартиру і посторонилася, запускаючи мене всередину.
     - Ось сюди, будь ласка. Дякуємо за допомогу.
     - Та не за що! Ну, мені пора. Радий був вам допомогти
     - Ой, ну що ви! Мені довелося б самій все це тягнути!
     - Та все нормально, звертайтеся, якщо що!
     - А ви, напевно, голодні?
     - Ні-ні, що Ви! Я зараз їду додому, там повечеряю.
     - Давайте я вас погодую! І мені буде веселіше - я не люблю їсти одна.
     - Та ні, не варто ...
     - Ну будь ласка, зробіть мені послугу!
     Ну як тут відмовити? Тим більше, скоро перездача.
     Суп і пюре, треба сказати, були просто чудові! Такого я ще не їв!
     Я висловив своє захоплення в схвальному мукання і прикрив очі від задоволення. Вона була дуже задоволена, це було видно по її лагідно опущеним очам.
     Розправившись з першим-другим, вона настійно поставила на стіл дві чайні чашки. У цей час за вікном м'яко опускався вечір, і кімната, і ми з нею занурилися в таємничий напівтемрява. Вона спрсіла, не заперечую я проти того, щоб попити чай у напівтемряві. Я, звичайно ж, погодився.
     Ми довго сиділи ось так мовчки, потягуючи прекрасний чай. Від минулого настрою не залишилося й сліду. Було тільки умиротворення і спокій.
     Вона перша порушила мовчання.
     - Вибачте мене за мою сьогоднішню витівку на заліку ...
     - Та що ви, це моя вина! Я повинен був сам нормально підготуватися ...
     - Ні-ні ... ,-За цих словах її очі блиснули, - я теж перед вами винна.
     - Та добре, вивчу - не проблема ...
     Вона промовчала, і продовжувала дивитися на мене сяючими очима. Я, здавалося, почав тонути ... Тут-то мені все стало ясно. Але я чомусь не засмутився, а навпаки ...
     Я торкнувся її руки. Вона здригнулася, але руки не прибрала. її сяючі очі, що дивляться на мене не кліпаючи, були красномовніше за будь-сонетів. Я став водити  по її дивовижно бархатистою шкірі вказівним пальцем, забираючись одночасно мізинцем до долоньці. Потім я взяв її руку в свою і став повільно гладити її пальцями. Вона взрогнула. Тоді я підключив другу руку і став гладити у своїх солодких лещатах тильну частину долоні. Мені було приємно смакувати кожен міліметр її оксамитової шкіри. Тут я помітив, що її дихання збилося, вона стала дихати частіше. Я доторкнувся губами до її долоні і відчув, як мені відповіли тисячі нервових закінчень. Чудово! Чи треба говорити, що моєму другу було дуже тісно в джинсах.